Avcılar Escort Youtube Mp3 Youtube Mp3 Youtube Mp3Youtube Mp3 Youtube Mp3

Allah Kalpten Edilen Dua İle Kaderi Değiştirir mi?

  • 03 Şubat 2018
  • 15 kez görüntülendi.
Allah Kalpten Edilen Dua İle Kaderi Değiştirir mi?

Öncelikle kalpleri evirip çevirenin yüce Allah’tır. Buradan yola çıkarak bir Müslüman aşık oluyor ve çok dua ediyor her gün her gece her zaman, çok uğraşıyor ve sabrediyor ,yüce mevlam emeğinin karşılığını veriyor ve aşık olduğu insanla beraber oluyor. Bir süre sonra bunlar ayrılıyor aşık olan taraf çok üzülüyor ne yapacağını bilmez bir hale geliyor yıkılıyor. Buna da hayırlısı böyleymiş diyor fakat halane yaptıysa ne ettiyse aşkından vazgeçmiyor ama ne yazık ki elinden hiçbir şey gelmiyor. Başlıyor tekrar dua etmeye gece gündüz kalbiyle tüm samimiyetiyle sevdiği geri dönsün beraber mutlu olsunlar diye Allah’tan ümit kesilmez deyip her gün sabırla dua ediyor. Diyeceğim o ki Allah kalpten edilen tüm duaları kabul eder mi dua kaderi değiştirir mi?

Değerli ziyaretçimiz, Yüce Mevlamız yapılan her duaları kabul etmektedir ancak bazı duaların karşılığını bu dünyada verilmediği de bilinen bir gerçektir. Ancak Unutmayın ki Bir Müslümanın önce bunda da bir hayır vardır demesi ve daha sonra bir yandan da vazgeçmeden ısrarla eline geçmeyen şeyi istemesi de doğru değildir. Çünkü eğer olan şeyde hayır olduğunu biliyorsak ve buna rağmen istiyorsak demek ki biz olan şeyde hayır olacağını gerçek anlamda anlamış bulunmamaktayız.

Bu nedenle bu konuda yapılması gereken en doğru şey Yüce Mevlam böyle yaptıysa bunda benim için bir hayır vardır demek ve hayata devam etmektir. Tabii ki dua etmek gayet tabii bir durumdur. ancak bu olanlara rağmen duam niye kabul olmuyor, Rabbim kaderimi neden değiştirmiyor demek de hiç uygun bir şey değildir Yüce Mevlamız yardımcınız olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ