Avcılar Escort Youtube Mp3 Youtube Mp3 Youtube Mp3Youtube Mp3 Youtube Mp3

Biriyle Evlenmek İstiyordum Annesi İstemedi Artık Evlenmek İstemiyorum

  • 03 Şubat 2018
  • 26 kez görüntülendi.
Biriyle Evlenmek İstiyordum Annesi İstemedi Artık Evlenmek İstemiyorum

Hocam ben biriyle ciddi olarak konuştum . Annesin vermemekte ısrar etti ve aradan zaman geçti ve kızın kararını değiştirdi. Kaderi insan kendisi belirleme mi buna vesile olan annesi ama ve ben artık evlenmek istemiyorum çünkü güveneceğim kimse çıkmayacağını ve artık sevmek istemiyorum. Sizce yanlış mı yapıyorum tabi ki Allah’ım en iyisini bilir ama ben evlenmeyi düşünmüyorum.

Değerli ziyaretçimiz, Böle düşünmeniz yanlış olgun bir Müslüman ve insan olarak annesinin kendine göre bir nedeni olabileceğini düşünmelisiniz. Böyle bir durumun sizin kötü bir insan olduğunuzu göstermeyeceğini bilmelisiniz. Sonuç olarak her ne olduysa sizin kaderinizdir ve hiç bir kimse kaderi değiştiremez. Belki sizin kaderinizde daha hayırlı bir insan vardır. Zira Yüce Mevla’mız şöyle buyurmaktadır. “Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz”. (Bakara 216)

Bu nedenle sabırlı olmalı ve olumsuz bir düşünce içerisinde olmamalısınız. Hayatınızda her ne olursa olsun sizin için daha hayırlı olduğunu bilmelisiniz. Yüce Mevla’mız size hayırlı bir eş nasip eylesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ