Avcılar Escort Youtube Mp3 Youtube Mp3 Youtube Mp3Youtube Mp3 Youtube Mp3

Sevdiğim Adam Evlilik Vaadiyle Beni Kandırdı Bana Yaşattıklarını Yaşasın İstiyorum

  • 03 Şubat 2018
  • 286 kez görüntülendi.
Sevdiğim Adam Evlilik Vaadiyle Beni Kandırdı Bana Yaşattıklarını Yaşasın İstiyorum

Hocam Merhabalar. Ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Benim bir erkek arkadaşım vardı 7 ay boyunca sorunsuz aramız çok iyiydi evlilik için planlar yapıyorduk sürekli birbirimizi çok seviyorduk. Bana devamlı evleneceğim kız sensin diyordu. Nikâh tarihi bile almaya karar vermiştik. 7 aydan sonra benden soğumaya başladı ve zamanla sudan bir sebeple bitirdi her şeyi. Bir süre sonra barışmak istedi sensiz yapamıyorum dedi kabul ettim. Aramız düzelmişti iyice eskisi gibi olmuştuk ama 10 gün kadar sonra yine başladı aynı şekilde araya soğukluk sokmaya ve bitirdi de zaten bir açıklama bile yapmadan. Bana maddiyat açısından evlilik düşünmediğini söyledi ayrılmadan öncesinde. Şimdi öğrendim ki birisiyle nişanlanmış öğrendiğim günden beri gözümün yaşı dinmiyor hiç. En sonunda dün dayanamayıp aradım neden böyle bir şey yaptığını sordum.

Babamın borcundan dolayı dedi. Babasının borcunu nişanlandığı kızın ailesi ödemiş babası da onu sorumlu tutmuş ancak o kızla evlenirsen borcu ödemiş oluruz evlenmezse hakkını helal etmiceğini söylemiş bana öyle anlattı kendisi. Hâlâ beni sevdiğini ama para için mantık evliliği yapmak zorunda olduğunu söyledi. Hakkım helâl değil sana benden helallik almadan son nefesini veremeyeceksin dedim telefonda. Yemin ettirdi telefonda zorla şerefim ve namusum üzerine ah etmeyeceksin bana diye. Yeminimi bozmam için ne yapmam gerekiyor bide beni bunca zaman oyalayıp evlilik vaadiyle kandırdı ve gözyaşı dökmeme neden oldu hakkımı helal etmek istemiyorum açıkçası bana yaşattıklarının daha fazlasını yaşamasını ve iki cihanda da iki elimin yakasında olmasını istiyorum. Sizce bana yaşattıklarını bir gün kendisi de yaşar mı?

Değerli ziyaretçimiz, size samimiyetle söylüyoruz ki o kişinin dedikleri doğru olsa da olmasa da kendinizi asla üzmemeli ve hayatınıza devam etmelisiniz. Bu zor bir şey ancak doğru olan budur. Tabi ki size bu yapılanlar karşı tarafın yanına kar kalmayacaktır. Ancak kul hakkını alacak Yüce Mevla’mızdır ve şüphe yok ki sonsuz bir adalet sahibidir. Bizim düşüncemiz bu duruma üzülmek yerine böyle bir kimsenin evlenmeden gerçek yüzünü gördüğünüzden ve hayatınızdan çıktığı için şükretmelisiniz. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun ve size bahsettiğiniz o kimsenin aklınıza dahi gelmeyeceği hayırlı bir eş nasip eylesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ