Avcılar Escort Youtube Mp3 Youtube Mp3 Youtube Mp3Youtube Mp3 Youtube Mp3

Sevdiğim Kız Başka Biriyle Evli Onu Düşünmem Günah mıdır?

  • 03 Şubat 2018
  • 33 kez görüntülendi.
Sevdiğim Kız Başka Biriyle Evli Onu Düşünmem Günah mıdır?

Hocam sizinle bir konu hakkında konuşmak isterim ben hayatım boyuncu bir bayanı çok sevdim lakin onun 4 5 sene den beri tanıyorum. İlk baş onunla konuşmak istedim ama bir türlü cesaret edemedim en sonun da konuştum hemde bir kaç kez onun da sevdiği biri varmış bundan 4 5 ay önce bir sevdiği kişiyle evlendiler ama ben bir türlü unutamıyorum. Bazen öyle bir şey oluyor sanki cinnet geçireceğim gibi hemen hemen aynı sokaklar oturuyoruz yani sizden şunu öğrenmek istiyorum.

Bu konu hakkında ben onun fotoğraflarına bakıyorum hayal ediyorum daha fazla kendimi ifade edemiyorum kusura bakmayın yani şimdi o bir başkasıyla evlendi ben onu halen unutamıyorum ben günah işlemiş oluyor muyum ne yapmalıyım Saygılarımla.

Değerli ziyaretçimiz, Hem kendinize zulmediyorsunuz hemde günaha giriyorsunuz. Bahsettiğiniz kimsenin başka birinin nikahında olduğunu unutmayın. Zira hiç bir erkek bir kimsenin eşini düşünmesini dahi istemez. Nefsinizin bunu sizden istemesi gayet doğal nihayetinde nefis nefisliğini yapmaktadır. Ancak siz akıl sahibi bir Müslümansınız kendinize bunun günah olduğunu ve hayatınıza devam etmeniz gerektiğini ve en önemlisi bu iş olmadıysa sizin için hayırlı olanın bu olduğunu bilmelisiniz. Yüce Mevla’mız yardımcınız olsun, unutmayın ki size bu soruyu sorduran iradenizde bu güç bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ